Call Us Now Text Us

Ortak

Farsça veya Türkçe dillerinde daha rahat konuşan müşterilerimiz dil bariyerini ortadan kaldırmak için Farsça’yı ve Tükçeyi akıcı bir şekilde konuşan, yazan ve okuyan Farimah ile çalışabilirler.

Farimah, Amerika Birleşik Devletleri’ne göç etmeden önce İran’ın Yazd kentindeki Taft Hukuk Fakültesinden onur derecesiyle mezun oldu. Eğitimi boyunca ayrıca hukuk fakültesinin Hukuk Cemiyeti’nde başkanlık, İş Hukuku Cemiyetinde ise başkan yardımcılığı yaptı. Goidel & Siegel’de Farimah, ciddi kişisel yaralanmaların yanı sıra ticari anlaşmazlıkları içeren hukuki davaları takip ediyor.

Farimah Ghaffari

New York Kişisel Yaralanma Avukatı

Hukuk ekibimiz, uzun süreli hukuk ortakları Jonathan Goidel and Andrew Siegel lideliğinde kişileri tehlikeye atan ihmalleri ortaya çıkarmak ve müvekkillerimizin fiziksel, finansal ve duygusal olarak toparlanmasına yardımcı olabilecek tazminatları kazanmak konusunda oldukça başarılı olmaktadır.

Uzun yıllara dayanan tecrübemiz New York sokaklarında, otoyollarında, kaldırımlarında, çalışma sahalarında, ve başka yerlerde yaralanmalarla sonuçlanan çeşitli kazaları kapsamaktadır. Müşterilerimiz için -çok sayıda yedi haneli tazminat ve jüri kararını da içeren- milyonlarca dolar tazminatı zorlu davalarda, adil bir sonuca ulaşana kadar vazgeçmeyerek kazandık.

Neden Kişisel Yaralanma Avukatınız Olarak Bizi Seçmelisiniz?

New York’ta kişisel yaralanma avukatlığı alanındaki saygın itibarımız hak edilerek kazanılmıştır. New York'un beş semtinde başkalarının ihmalinden dolayı zarar gören her bir mağdur için tazminat talep etmeye kararlıyız.

Üstlendiğimiz Kişisel Yaralanma İddiaları

Goidel & Siegel LLP hukuk bürosu kişisel yaralanma davalarına odaklanmaktadır. Kariyerimiz boyunca aşağıdaki iddialarla ilgili başarılı davalar açtık:

Sizi Önemseyen Kişisel Yaralanma Avukatlarıyla Kendinizi Koruyun

İş, New York'ta bir kişisel yaralanma avukatı işe almaya geldiğinde, Goidel & Siegel'deki avukatlarımız süreç boyunca size rehberlik etmeye ve aşağıdakiler de dahil olmak üzere yaralanmalarınızdan dolayı size maksimum tazminatı kazandırmak için mücadele etmeye hazırdırlar:

Biz, New York’ta müvekkillerini ön plana çıkaran bir kişisel yaralanma hukuk firmasıyız. Ücretsiz danışma için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Get In Touch

56 W. 45th Street 3rd Floor New York, NY 10036

get a free consultation

Message Us

  • Hidden
  • Hidden
  • Hidden
  • Hidden
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.